BRAVOLL
  +420 565 428 603

O NÁS

Firma se specializuje na oblast vstřikování plastů a výrobu plastových hmoždinek k upevnění kontaktního zateplovacího systému (ETICS). Firma disponuje vlastní nástrojárnou, která přináší samostatnost, reaktivitu, pružnost pro výrobu forem, vývoj a údržbu.

Využívá špičkovou výrobní technologii. Naším cílem je vyvíjet, vyrábět a dodávat bezpečné a konkurenceschopné výrobky s vysokou hodnotou a s dostupnou cenou pro zákazníka.

 

 

       

 

Zkušení partneři

 

 

Centrální sklad

 

 

Péče o zákazníky a zákaznický servis

 

 

Tahové zkoušky

 

Při testování a vývoji produktů sázíme v ITW na osvědčenou spolupráci s renomovanými partnery ze stavebnictví a průmyslu, spolků a institucí.

 

Zboží pro Vás máme připravené v centrálním skladě v Pelhřimově. Moderní technologie nám pomáhají pro Vás zajistit rychlé a nekomplikované dodávky.

Toto moderní skladovací centrum zajišťuje včasnou dodávku našeho zboží pro Českou a Slovenskou republiku, dále pak pro vybrané země střední Evropy

 

Máte-li jakékoli otázky týkající se společnosti a nebo produktů ITW Bravoll, neváhejte kontaktovat náš Zákaznický servis.

Ten Vám je k dispozici:
po-pá 8.00 – 15.30 hod
tel.: +420 565 428 603 tel.: +420 323 202 202

 

 Nabízíme provedení tahové zkoušky – stanovení potřebné nosnosti základového materiálu, a určení vhodného použití kotvení. Zkouška je prováděna přímo v místě Vaší stavby – více na zde

 

 

Historie

Značka BRAVOLL® byla založena 2. října 1992 v Žirovnici na Vysočině. Její název vznikl ze zkratky svých zakladatelů: BRA (tři) VO (ráčkové) L (uboš) a L (ibor). Od 1. 9. 2012 je společnost členem mezinárodní skupiny ITW divize Construction Products (www.itw.com). 

V roce 2014 firma fúzovala s dalšími jednotkami ITW Construction Products v České Republice a přejmenovala se na ITW Befestigungssysteme. Výrobky se stále prodávají pod zavedenou značkou BRAVOLL®.                      

ITW (Illinois Tool Works) je společností s téměř 100 letou zkušeností v návrhování, vývoji a výrobě různých produktů. Patří mezi ně upevňovací součástky, zařízení a systémy, které jsou dodávány zákazníkům po celém světě. Osvědčené strategie a produktové inovace umožňují pronikat na nové trhy a do nových průmyslových odvětví. Pořizovatelé v rámci podniků zlepšují nabídky svým zákazníkům, a tím poskytují základ pro pokračující růst své organizace.
                        
Globalizace
ITW je nadnárodní skupina, která zaměstnává cca 58.000 lidí v 57 zemích. To spolu s více než 5.000 různých produktových řad znamená, že ITW má dobrou pozici vůči výzvám dnešního globálního trhu.
                        
Diverzifikace                    
Celkový úspěch pochází z kolektivních výsledků na mnoha různých trzích, převážně stavebnictví, automobilového a potravinářského průmyslu. Tato kombinace zajišťuje stabilitu příjmů v průběhu hospodářských výkyvů a pomáhá minimalizovat dopady pro jednotlivé země.
                        
Inovace                  
Po téměř století je ITW na čele inovací. ITW je držitelem více jak 16.000 patentů napříč segmenty jako jsou Automotive, Construction Products, Food Equipment, Polymers & Fluids či Specialty Products, což dává ITW dobrou pozici čelit výzvám dnešního globálního trhu.
                        
Akvizice          
Zkušenosti spolu s poznatky nashromážděné z partnerství se zákazníky, pomáhají řídit akviziční procesy. ITW hodnotí a nakonec kupuje firmy s produkty, které umožní překonávat očekávání svých zákazníků.

 

                    

 

Naši partneři